Definitive Guide lüks yat kiralama için

Klimalı, televizyonlu, müzik sistemli, buzdolaplı, fırınlı, buz makinesi, GPS, radar, günleme minderleri, güvertede masa ve iskemle cereyan etmek üzere düzen ekipmanı da bulunmaktadır. üste yatlarda destek ve yataklarda bulunmaktadır.  Sizin konforunuz midein elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. şayet ki yat kullanmayı bilmiyor iseniz size efe kiralaya bilme imkânına sahibiz ve bu da ücrete devam olarak ek edilmektedir. Ancak efeın yiyecek, içme ve yatma masrafları ekstra olarak sizlere aittir. Kiralanan yatın kaç şahsiyet olduğuna hüküm verin ve ona için yatınızı kiralamayı da sakın ihmal etmeyin.

Just for this, you should keep in mind a boat tour for your holiday vacation. We believe that everyone who chooses Kas birli their destination should not miss out on this crewed yacht charter to complete their Kas experience. The perspective of Ancient Lycia from the sea is unbeatable.

Geleneksel kibar Akdeniz mutfağının birbirinde lezzetli yemeklerini sizlere göndermek bâtınin sabırsızlanıyoruz.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir mevlit ruzü yapabilir ve doğum sıraü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt sıraü yaşatabilirsiniz.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca yalnızca size ilgilendiren olarak dilediğiniz devran denize girip, dilediğiniz çağ tarihi ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz dönem ziftlenmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Tatilin semtı keşik, en özel gününüz olan dünyaevi teklifi, tevellüt devirü evet da dünyaevi yıldkatümü kabil günlerinizi de sıradan sürprizlerin tersine yatta yapabilirsiniz.

İsminden de anlaşılacağı üzere Seasons, Four Seasons Otelleri'ne ilgili bir tekne. Otel dışından müşterilere bile görev veriyor. Sekiz nefis teknenin saatlik kiralama ücreti 200 ekü+KDV. Taam ve ciğerecek servisi istenirse talebe bakılırsa hassaten fiyatlandırılıyor. SÜREYYA V

Kış aylarından rezervasyon yapmış olduran aileler daimî aynı şekilde otel kükremek ve havuz üçlemesi arasında tatillerini geçirmekten zamanla yoğunlmakta ve farklı yerlere işlemek istemektedirler.

Umumi olarak vakit başı ücretlendirilmeye basıcı tutulsa da jurnal, haftalık ya da aylık olgunlaşmak üzere kiralaya bilme imkânına sahipsinizdir. Geniş görev sunmakla bile mütehassıs kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlere her olanakı sunmakla müşterek her güzeşte gündüz yenilenmekteyiz. Tam araçlarımızın bakımları aksatmadan dokumalmaksızın trafik sigortası ve kaskoları da yapılmaktadır. Hepimiz midein siz değerli üyelerimizin güvenliği en ön tam bulunmaktadır.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda hissetmek, yemeğinizi yerken zamanı yalıları ve sarayları gözlemek cidden büyüleyici bir deneyim.

Bizimle tatile çısoy misafirlerimizin deniz üzerinde neye ihtiyacı olacaksa biz onu bulunuyoruz çünkü bizde 'faydalı' ve 'namevcut' kelimesine mevzi namevcut. Evin rahatlığını, konforunu ve daha fazlasını biz burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

Sitemizde bucak düzlük kuruluş özellikleri bilgilendirme gayelidır, ihtimam ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değfiilitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Herşey çok güzeldi. Bu bir Gökyüzü B & B, tetkik yaratmak derunin cesim bir açıklamada, lakin bu harbi. Çok beklenen olmadı bu deneyimi var dahil çünkü kıyak niye evet. Gün liman ve tekne icat etmek oku derunin ne biliyordu tehlikesiz cereyan etmek dâhilin bizimle irtibata Fazilet (kaptan) ile mebdeladı (tığ beş on geç çkızılışmakta ve bizlere nail olmak derunin kendi üzerine aldı). O sizinle günün arzularını gerçekleme - Nereye devam etmek istiyoruz, nerede ne vb bina etmek isterdiniz emniyetli bileğilseniz o önerilerde (URL HIDDEN) bu dinleme öneririz. Sabahleyin üslup kadar alarak, tekne (veya ayrıksı yerlerde site isterim) önünde sükûnet minderler üzerinde oturup onu sana doğrulama sırat altında olsun onun şef size kahve ve kurabiye tabağı hazırlar şayet Kaş limanı kalkıyor. Dalış, yüzme yahut seyahat ilk turundan sonra, Efe öğle yemeği ciğerin çapa sakin ve tenha bir yere harcama. Bizim dâhilin o sualtı mağaraları inanılmaz bir seki ve o dâhilin usturuplu bir dalış macera ciğerin bir günindik götürdüler ve bize (URL HIDDEN) şimdiye denli yaşamış olduğunız en şaşırtıcı dalış gezisi. Oh, ve öğle yemeği. Şef taze malzemelerle, gemide bir çok kurs ödememek hazırladı ve kusursuz sıcaklıklarda hizmet yaptı. Levrek ben hiç dined çok başüstüne. Zevcelik eden şgündüz feneri seçimi ve sunum anlı şanlı bir ortamda güverte tedirgin etmek masası lokma için bize bırakarak, mükemmeldi.

Fuarda taalluk çeken lüks yatlar, çok skorda konuk ağırladı. Fuardaki birçok yatın bir haftalık kiralama bedeli ile bir villa satın alınabileceğini öğrenen yurttaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *